משתלם להיות חברים שלנו

התחברות לעריכת פרטי העסק שלך

הרשמה

שם משתמש*
שם פרטי*
שם משפחה*
אימייל*
מספר פלאפון*
עיר מגורים*
סיסמא*
אימות סיסמא*

אביגיל קרואני

הגשמה עסקית

קורסים, פיתוח, ליווי ויעוץ עסקי

יועצת עסקית מטעם לשכת היועצים של ישראל, מרצה בכירה ומנחת סדנאות מביאות תוצאות ומשנות חיים.
מעבירת קורס 'אלופה בעסקים' לנשות עסקים חרדיות שרוצות להרוויח תכלס יותר כסף.

"בשנים האחרונות ליוויתי יותר מ-700 תלמידות ומעל 90 עסקים להצלחה מדהימה בשיטה הייחודית שפיתחתי- שמתאימה לכל מי שרוצה להחזיר את הברק לעיניים, להיות עסק עצמאי מניב שמגשים את החלומות שלה"

LOGO CODCODE-01 (1)
הדסה פנחס- קודקוד בניית אתרים
אביגיל המדהימה! הגעתי אליך כי משהו בעסק היה תקוע ולא הצלחתי להצביע על הנקודה הבעייתית, לא הצלחתי למצוא את הלקוחות שבאמת מתאימים לי, כשהגעתי לקורס הייתי די מיואשת, הכרתי לא מעט יועצות עסקיות שלא הביאו את התוצאה, אבל מייד כשפגשתי את אביגיל הבנתי שהיא פשוט משהו נדיר! היא לא אומרת מה לעשות! היא מלמדת איך עושים עסקים אביגיל לימדה אותי את ה"תורה" הזאת וככה אני יכולה להתקדם ולהעיף את העסק שלי בכוחות עצמי!! היום יש לי בהירות ודיוק. ברורה לי המטרה ואיך אני מגיעה אליה בעז"ה, יש לי לקוחות מדהימים שתפורים בדיוק עלי ואני עובדת בכיף! זה שווה שווה! אני ממליצה לכל החברות שלי ולכל בעלת עסק לבוא ולשחרר את כל מה שתקוע לה בעסק ולעוף קדימה...
לוגו מנדלה חדש שקוף
מיכל וינוגרד- סטודיו מנדלה

פניתי לקורס אלופה בעסקים בתקווה להצליח לגדול ולהתפתח בעסק . ובהחלט לא שיערתי את מה שאני הולכת לקבל שם. אביגיל עטפה אותי ב360 מעלות ולוקחה את העסק שלי כאילו זה פרוייקט אישי שלה, וגילתה אכפתיות רבה לכל דבר ולו הקטן ביותר. וככה עם כל אחת ואחת.... קיבלתי ידע מקצועי מטורף, כלים מעשיים ומוטיבציה שלא הייתה שם לפני. הקורס הזה יכול להתאים למי שעדיין בשלב החלום ורוצה כלים להגשים אותו , וגם למי שיש כבר עסק מתפקד אף רוצה לשפר אותו, לגדול , ולהתפרנס ממנו בכבוד.

לוגו PNG
רבקי קרליץ- מעצבת פנים

הצטרפתי לקורס אלופה בעסקים מכייון שפתחתי עסק, והבנתי שאם אני רוצה שהעסק שלי ינוע בצורה נכונה הוא צריך ייעוץ והכוונה טובים! באתי לאביגיל, ולא קיבלתי סתם ייעוץ... קיבלתי ליווי מושלם! קודם כל הבנתי איך פועל עסק, מה מניע אותו, מה גורם לו להצליח. איך הוא מבסס את עצמו, מה גורם לו לעוף קדימה... ולא רק זה, כל שאלה או התייעצות דחופה תמיד נענית במהירות ובכיף! ורק בשביל העידוד והמאור פנים וההרגשה שאת לא לבד שכ"כ חשובה לבעל עסק שווה להגיע! תודה אביגיל!